Asistent/ka prodeje OZETA Aupark Hradec Králové

Hledáme kolegyně / kolegy pro prodejnu OZETA AUPARK Hradec Králové

Požadujeme

- výborné komunikační schopnosti a vstřícný přístup k zákazníkům
- praxe v oboru
- zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků
- estetické cítění, flexibilitu
- příjemný vzhled, vystupování a vyjadřování, empatie
- zájem o společenskou módu, trendy
- profesní životopis v českém jazyce s aktuální fotografií

Nabízíme

Nabízíme možnost získat zajímavou a kvalitní pracovní zkušenost pro stabilní značku s historií, s kolegy, kteří dělají vše proto, aby ji osvěžili a přitom stále zachovali její výjimečný odkaz.

- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké slevy
- měsíční prémie / počítají se jako % z tržby, přičemž jejich výška není limitována
- příspěvek na stravování formou peněžitého příspěvku 107 Kč/ za jednu směnu

Náplň práce

- aktivní prodej
- zákaznický servis
- práce se zbožím
- péče o prodejnu

Místo pracoviště: Gočárova třída 1754/48a, Hradec Králové, Pražské Předměstí.
Požadované vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou.
Jazykové znalosti (Všechny jazyky): čeština - výborná.
Typ úvazku: práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek.
Délka trvání pracovního poměru: na dobu neurčitou.
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ).

Hrubá mzda: 23 000 - 25 000 Kč/měsíc

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Stravenky/příspěvek na stravování

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email: bustova@ozeta.cz.
S vybranými zájemci se rádi sejdeme u výběrového pohovoru.

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka